ביה"ס לתיאטרון חזותי
בצלאל
דוד ילין - מכללה לחינוך
האוניברסיטה העברית - קמפוס גבעת רם
האוניברסיטה העברית - קמפוס הר הצופים
האוניברסיטה העברית - קמפוס עין כרם
האוניברסיטה הפתוחה
האקדמיה למוסיקה ומחול
המכללה החרדית
המכללה להנדסה
המרכז למוזיקה מהמזרח
העמותה לקידום המחול הקלאסי
התיאטרון הירושלמי למחול - תמרה מליניק
ורטיגו
מוסררה
מכון לב - בג"ט
הקרייה האקדמית אונו
מכון שכטר
מכללת אמונה להכשרת עובדי הוראה
מכללת אפרתה - מכללה אקדמית לחינוך
מכללת הדסה
מכללת ירושלים
מכללת ליפשיץ
מרכז אקדמי שלם
מעלה
ניסן נתיב
סם שפיגל
מכון כרם
מכללת אורט
מכללת רידמן
תורה ומלאכה
שירה - בית הספר לאמנויות המילה
קוביה
ברוכות וברוכים הבאים לירושלים!
כאן בחרתם.ן לכלות את שנותיכם.ן הקרובות במרדף אחר התואר, בתקווה שיום אחד, אחרי ימים ולילות ללא שינה של ישיבה בספריות דחוסות, ושעות ארוכות מאחורי מסכי מחשב אולי יסדר לכם.ן מקצוע - בדיוק כמו שאמא ואבא תמיד חלמו! כדי שנוכל לסייע לכם.ן לאתר את שכונת החלומות בה תגורו בעיר הכי טובה בעולם, שתפו אותנו באיזה מוסד לימודים אתם.ן הולכים.ות להעביר את השנים הקרובות
אתה
את
גילינו שאם תענו על זה נחסוך 18 אותיות בשאלות והרבה יותר בתשובות, אז בואו נלך על זה
כאן גרים באושר מאמי ומאמוש
אבא, אמא ובוטן
יואב, טלי ועמרי [שאף פעם לא בבית כי הוא כל היום עם החברה]
רווקה. ער?
רווק. ערה?
לירושלים מגיעות צעירות בשלבים שונים בחיים שמחפשות קהילה ופתרונות דיור המתאימים לשלב בו הן נמצאות. מה אתן מחפשות: שותפות, דירה לזוג, דירה לזוג + זעטוט.ה, או שאתן עדיין מתפרעות וצריכות דירת רווקות?
לירושלים מגיעים צעירים בשלבים שונים בחיים שמחפשים קהילה ופתרונות דיור המתאימים לשלב בו הם נמצאים. מה אתם מחפשים: שותפים, דירה לזוג, דירה לזוג + זעטוט.ה, או שאתם עדיין מתפרעים וצריכים דירת רווקים?
בירה עם חברים במרפסת
אין לי חיים מחוץ לספרייה
חיים מצ'ייסר לצ'ייסר
אמנות או נמות
אף אחת לא החליטה שיש רק דרך אחת לבלות את הזמן הפנוי שלכן (לא בירושלים לפחות) - אם אתן עדיין מהמעטות שמחזיקות בכזה משאב יקר ערך, עזרו לנו להבין מה אתן אוהבות לעשות בו וזרקו לנו איזה עצם על הדרך.
אף אחד לא החליט שיש רק דרך אחת לבלות את הזמן הפנוי שלכם (לא בירושלים לפחות) - אם אתם עדיין מהמעטים שמחזיקים בכזה משאב יקר ערך, עזרו לנו להבין מה אתם אוהבים לעשות בו וזרקו לנו איזה עצם על הדרך.
ההגה ביידים של אגד
ברגל או באופניים
מחזיקה ברכב
מחזיק ברכב
דו גלגלי
ירושלים היא העיר הגדולה בישראל ולכן היא מציעה לנו מגוון גדול של פתרונות ותשתיות תחבורה. למרות המגוון הגדול, לכל שכונה יש את הצדדים החזקים, והצדדים החזקים יותר בתחום זה. במענה על שאלה זו, נוכל לעזור לכן למצוא את השכונה עם הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלכן.
ירושלים היא העיר הגדולה בישראל ולכן היא מציעה לנו מגוון גדול של פתרונות ותשתיות תחבורה. למרות המגוון הגדול, לכל שכונה יש את הצדדים החזקים, והצדדים החזקים יותר בתחום זה. במענה על שאלה זו, נוכל לעזור לכם למצוא את השכונה עם הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלכם.
ירוק בעיניים
את הקמפוס
את החלון של השכנים ממול
קפה מימין, מוזיאון משמאל
אם אתן מבקשות לגור על בקתה קטנה
מעץ בצלע הר ירוק עם נהר ולדוג את
ארוחת הצהריים שלכן, טעיתן באזימוט,
גם רחובות בשתי וערב ובלי פניות שמאלה
לא תמצאו כאן.
אבל ירושלים מציעה סביבת מחייה ומגורים מגוונת מאוד.
אז שבו רגע, תתרווחו, עצמו עיניים
ותנסו לדמיין מה הייתן רוצות לראות
כשאתן פותחות את החלון בדירה שלכן
כשאתן קמות בבוקר.
אם אתם מבקשים לגור בבקתה קטנה מעץ על צלע הר ירוק עם נהר ולדוג את ארוחת הצהריים שלכם, טעיתם באזימוט, גם רחובות בשתי וערב ובלי פניות שמאלה לא תמצאו כאן. אבל ירושלים מציעה סביבת מחייה ומגורים מגוונת מאוד. אז שבו רגע, תתרווחו, עצמו עיניים ותנסו לדמיין מה הייתם רוצים לראות כשאתם פותחים את החלון בדירה שלכם כשאתם קמים בבוקר.
אצל ברטה בקפה
שבת מלכה צנעתה פנימה
מה זה שבת? לומדת 24/7
מה זה שבת? לומד 24/7
טיול עם המשפחה/חברים
ירושלים היא מיקרוקוסמוס של החברה הישראלית, פה מותר לכן להיות ולעשות מה שמתחשק לכן - מותר לכן לשמור כשרות ולא לשמור שבת, מותר לכן לא להאמין בכלום אבל לצום ביום כיפור, מותר לכן לחיות חיים מסורתיים לגמרי, או להתנגח בכל מה שמריח לכן מקדושה - לכל תפיסה יש מקום ויש קבוצה של אנשים שתשמחו שיהיו חברים שלכן. במענה על שאלה זו נוכל להמליץ לכן על המקום הטוב והנוח ביותר לחיות איך שאתן מבקשות.
ירושלים היא מיקרוקוסמוס של החברה הישראלית, פה מותר לכם להיות ולעשות מה שמתחשק לכם - מותר לכם לשמור כשרות ולא לשמור שבת, מותר לכם לא להאמין בכלום אבל לצום ביום כיפור, מותר לכם לחיות חיים מסורתיים לגמרי, או להתנגח בכל מה שמריח לכם מקדושה - לכל תפיסה יש מקום ויש קבוצה של אנשים שתשמחו שיהיו חברים שלכם. במענה על שאלה זו נוכל להמליץ לכם על המקום הטוב והנוח ביותר לחיות איך שאתם מבקשים.
זעטוטים וכלבים
גיימרים
סרוגים וסרוגות
ארטיסטים
החבר'ה מהמחאה
קהילה זה שם המשחק בירושלים, פה לא תרגישו בודדות או זרות לרגע, בכל מקום שתהיו תוכלו למצוא חברה טובה להיות בה, רק תגידו מה אתן רוצות - יש כאן בשפע ללא הבדל גזע, דת או מין
קהילה זה שם המשחק בירושלים, פה לא תרגישו בודדים או זרים לרגע, בכל מקום שתהיו תוכלו למצוא חברה טובה להיות בה, רק תגידו מה אתם רוצים - יש כאן בשפע ללא הבדל גזע, דת או מין
קומבינציית אין סייד אאוט
אני מקפידה לבשל ולאכול בבית
אני מקפיד לבשל ולאכול בבית
פיצה משפחתית-קולה-תוספת פטריות-יש הנחה לסטודנטים?
חומוס חמוצים ו-4 פיתות
רעבות? – "החומוס טוב פה, זה בדוק!"
רעבים? – "החומוס טוב פה, זה בדוק!"
מבחינתי לגור באוהל
אני במעונות - ראש שקט
נוסיף עוד קצת והעיקר שתהיה דירה סבבה
מה אכפת לי? אבא משלם
זה השלב שבו אנחנו עושים תיאום ציפיות בין הכיס שלכן וירושלים
your score:
show the result